Superonline İnternet Kampanyaları

Superonline İnternet Kampanyaları nedir diyorsan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Superonline, Türkiye çapında kurduğu Fiber Optik altyapısını, Bulgaristan sınırına ulaştırarak Türkiye’ye alternatif bir uluslararası transmisyon şebekesi ulaştırmayı sağlamıştır. Sınırdan gerçekleştirdiği uluslararası internet ve uluslararası kapasite ile Frankfurt POP noktasına kadar erişen Turkcell Superonline, uluslararası hizmetlerde yeni bir dönemi başlatarak yeni bir sürece girmiştir.

2008 yılında, Metro Ethernet Internet olan fiber optik bazlı servislerle kurumsal müşterilerine hizmet sunmaya başlayan Turkcell Superonline, bireysel müşterilerini de Eve kadar Fiber (FTTH) hizmeti olan Fiber İnternet ile buluşturmuş ve Türkiye’de ilk defa ev kullanıcılarına 100 Mbps hızında internet hizmeti sunmaya başlamıştır.

Superonline İnternet Kampanyaları Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Her müşterilerimiz bizim için daima özeldir ve bu sistemi aile yapan temel ve ana yapı varlığımız müşterilerimizdir. Her türlü talep ve ihtiyaçlarınızı dinler ve bunu uygulama süreci boyunca destek sağlarız. Açık ve anlaşılır bir şekilde bilgi vererek akılda soru işareti bırakmamaya özen gösteririz. Her türlü 7/24 iletişim desteğine açığız. Gelen talep, öneri ve sorunları adil ve tarafsız bir şekilde değerlendirme sürecinden geçerek destek sağlarız, sonuç odaklı çözüm üretiriz ve bundan hiçbir şekilde ücret talep etmeyiz. Şikâyetleri uzman ekibimizle birlikte değerlendirmeye alır ve geri dönüş sağlarız. Gizlilik hususu bizim için ne kadar önemli ise müşterilerimizin kişisel bilgilerini güvende tutmaya çaba gösteririz. Kanun ve yasal düzenlemelere göre hizmetlerimizi belirler ve size en doğru şekilde hizmetimizi sunmaktan geri kalmayız. Müşterilerimizin memnun kalması için tüm sürecin takibini özenle ve düzenle yaparız, memnuniyet demek her zaman daha iyi hizmet demektir. Talep, öneri ve sorunlarınızı memnuniyet çerçevesi içerisinde ve sabırlı bir yaklaşım ile değerlendirme sürecine alırız. Adil ve tarafsız bir yaklaşım ile ulaştığımız sonuçları daha açıklayıcı ve detaylı bir şekilde müşteriye aktararak durumu iletiriz, talepleri dikkate alırız ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlama hedefine sadık kalırız.

Superonline İnternet Kampanyaları gibi konulardan bilgi almak istiyorsanız hemen sizi arayalım!

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.