Superonline İnternet Başvuru

Superonline İnternet Başvuru nedir diyorsan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell, Türkiye’de kurulmuş; iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketinden oluşan firmadır. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ses, Data, TV hizmetleri ve daha fazlasıyla değerli bireysel ve kurumsal servis hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine bağlılığımız için Turkcell Superonline ailesi olarak aldığımız her kararda, verdiğimiz hizmette müşterilerimizi Güvende, Değerli ve Mutlu hissettirebilmek adına çalışıyoruz. Müşterilerin isteklerini her daim kaliteli hizmet adına sunma anlayışımızla çalışırız. Müşterilerimizden şikâyet aldığımız durumda her şikâyeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler, inceleme sonucunda müşterilerimize daima çözüm odaklı iletişim kurarız. Sistemi ve ilerleyen süreci daha fazla iyileştirmek için şikâyet ve önerilerinizi dikkate alır ve uygulamaya geçirmek için çalışmalar yaparız.

Superonline İnternet Başvuru Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Her müşterilerimiz bizim için özeldir ve bu sistemi aile yapan temel varlığımız müşterilerimizdir. Her türlü talep ve ihtiyaçlarını dinler ve bunu uygulama sürecinde destek sağlarız. Açık ve anlaşılır şekilde bilgi vererek kafada soru işareti bırakmayız. Her türlü 7/24 ulaşıma açığız. Gelen talep, öneri ve sorunları adil ve tarafsız bir şekilde değerlendirme sürecinden geçerek destek sağlarız, sonuç odaklı çözüm üretiriz ve bundan hiçbir şekilde ücret talep etmeyiz. Uzman ekibimizle birlikte değerlendirmeye alırız ve geri dönüş sağlarız. Gizlilik hususu bizim için önemli olduğu kadar müşterilerimizin kişisel bilgilerini güvende tutarız. Kanun ve yasal düzenlemelere göre hizmetlerimizi belirler ve size en doğru biçimde hizmetimizi sunarız. Müşterilerimizin memnun kalması için tüm sürecin takibini özenle yaparız, memnuniyet demek daha iyi hizmettir. Talep, öneri ve sorunlarınızı memnuniyet çerçevesi içerisinde ve sabırlı bir yaklaşım ile değerlendirme sürecine alırız, adil ve tarafsız bir yaklaşım ile ulaştığımız sonuçları açıklayıcı ve detaylı bir şekilde müşteriye aktararak dikkate alırız ve kalıcı müşteri memnuniyeti sağlama hedefine sadık kalırız.

Bireysel ve Kurumsal Şikâyet hattımız ve kanallarımız web sitemizde bulunmaktadır. Tüm talep, öneri ve sorunlarınızı bize bu kanallardan iletebilirsiniz.

 

Superonline İnternet Başvuru gibi konulardan bilgi almak istiyorsanız hemen sizi arayalım!

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.