İzmit Fiber İnternet Altyapısı

İzmit Fiber İnternet Altyapısı diyorsan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell’li olmanın keyfini yaşayın! Her Turkcell İnterneti satın alan kişilerin/ kurumların bilmesi gereken bazı İnternet Güvenliği için önlemler vardır. Bunlar aşağıda madde olarak sıralanmıştır.

  • İsim, doğum tarihi gibi kolay tahmin edilebilir bilgilerden Turkcell Şifre belirlemeyin. Kişisel bilgilerinizi ve Turkcell Şifre’nizi gizli tutun, kimseyle paylaşamayın. Bu bilgileri herhangi bir yere yazmayın.
  • Turkcell, sözlü ya da yazılı olarak hiçbir zaman e-posta, SMS ya da telefon aracılığıyla Turkcell Şifre’nizi ve Tek Kullanımlık Şifre’nizi sormaz veya talep etmez. Bu nedenle sizden Turkcell Şifre’nizi ve Tek Kullanımlık Şifre’nizi talep eden 3. şahıslara şifrenizi açıklamayınız.
  • Kişisel bilgilerinizi veya şifrenizi göndermenizi talep eden bir e-posta Turkcell’e aitmiş gibi görünen bir adresten gelirse, bu e-postaya cevap vermeyin. Turkcell, sözlü veya yazılı olarak hiçbir zaman e-posta, SMS ya da telefon aracılığıyla şifrelerinizi sormaz veya talep etmez.
  • Gelen e-postalarda bulunan linklere tıklayarak ulaştığınız sayfaların ulaşmak istediğiniz sayfa olduğuna emin olun. Bu linklere tıkladığınızda, linkte görünen adrese ulaştığınızı sanmanıza rağmen, aslında oluşturulmuş sahte bir siteye yönlendirilebilirsiniz. Bağlanmak istediğiniz Turkcell sitelerinin Web adresini, adres çubuğuna yazarak bağlantı sağlamanız en güvenli yöntemdir.

İzmit Fiber İnternet Altyapısı detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

  • Turkcell Şifre’nizi ve Tek Kullanımlık Şifre’nizi kimseyle paylaşmayın ve bir yere not etmeyin.
  • Turkcell Şifre’nizi kimseyle paylaşmayın ve bir yere not etmeyin. Turkcell, Turkcell Şifre’nizin ve Tek Kullanımlık Şifre’nizin kaybolmasından ve çalınmasından doğabilecek hasardan sorumlu değildir.
  • Tek Kullanımlık Şifre’nizin kullanım süresi 15. Dk’dır. 15 dk. içinde kullanılmayan Tekşifre’ler geçersiz hale gelmektedir. 15 dk.dan sonra Tek Kullanımlık Şifre ile onay işlemleri yapmak için yeniden Tekşifre almanız gerekmektedir.
  • Kısa mesaj ile almış olduğunuz Tek Kullanımlık Şifre sadece 1 kez kullanılabilir. Daha önce aynı şifreyi kullandıysanız tekrar Tek Kullanımlık Şifre ile işlem yapacaksanız, yeniden Tekşifre almanız gerekmektedir.
  • Bilgisayarınızda mutlaka lisanslı programlar kullanın.
  • İnternetten indirdiğiniz ya da bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz programları mutlaka virüs taramasından geçirin. Kaynağını bilmediğiniz programları bilgisayarınıza yüklemeyin. Özellikle “.exe” uzantılı dosyalara dikkat edin.

İzmit Fiber İnternet Altyapısı gibi konulardan bilgi almak istiyorsanız hemen sizi arayalım!

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.