Düzce Kaliteli İnternet Hizmeti

Düzce Kaliteli İnternet Hizmeti

Fiber İnternet

Son yılların en hızlı ve güvenilir internet bağlantı teknolojilerinden biridir. Fiber optik kablolar kullanarak veri iletimi sağlayan fiber internet, geleneksel bakır kablo tabanlı internet bağlantılarına kıyasla çok daha yüksek hızlar sunar.

Fiber internet, özellikle yüksek hız gerektiren işletmeler ve evler için ideal bir seçenektir. Geleneksel internet bağlantılarının aksine, fiber internet bağlantıları yüksek hızdadır. Simetrik veri yükü sunarak hem yükleme hem de indirme hızlarında aynı yüksek kaliteyi garanti eder. Bu da yüksek boyutlu dosyaları veya video akışlarını hızlı ve kesintisiz bir şekilde indirme veya yükleme ihtiyacı olan kullanıcılar için büyük bir avantajdır.

Düzce Kaliteli İnternet Hizmeti Hakkında bilgi almak için bizleri takip ediniz.

Fiber İnternetin Özellikleri Nelerdir?

  • Fiber optik internet hızı 1 GBPS’ dir. Bu, çoğumuzun bildiği 50-100 Mbps kablodan 10 veya 20 kat daha hızlıdır.
  • Fiber optikler, özellikle daha yüksek hızlarda daha fazla kullanıcıyı ve daha fazla veriyi işleyebilmektedir.
  • Fiber optik internet hızı, özellikle aşırı yüklenmeye daha az duyarlı olduğu için yavaşlamaz.
  • Fiber optik internet sağlayıcıları daha az sinyal kaybına ve 10 kat daha fazla bant genişliğine sahip olmaktadır. Birden fazla cihaza bağlandığınızda hızınızın düşmez.

Altyapı Sorgulama

Fiber nerede var? sorusunun cevabını bulmak ve fiber altyapı sorgulama işlemi yapmak için öncelikle seçeceğiniz ISS’ nin (internet servis sağlayıcı) fiber internet hizmeti sunması gerekir. Özellikle seçtiğiniz ISS fiber internet altyapısı sunuyorsa, fiber altyapı sorgulamanızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Sorgulama her firmada farklı bir şekilde yapılmakla birlikte Turkcell Superonline internet altyapısını web sitemizden ya da bizlere ulaşarak sorgulayabilirsiniz. Bu sayede fiber internet hızınızın maksimum hangi hızlara ulaşabileceğinizi öğrenebiliyorsunuz.

En Yüksek Fiber İnternet Hızı

Hollanda ve ABD’li ortak bir araştırma grubu, bir fiber ağ için dünya hız rekorunu kırarak saniyede yaklaşık 32 terabayt hıza ulaştı. Bu hız, 31,25 mikro saniyede (0,03 milisaniye) 1 GB’lık bir filmi veya 1 TB’lık sabit sürücünüzün tüm içeriğini yaklaşık 31 milisaniyede aktarmak için yeterlidir.

Düzce Kaliteli İnternet Hizmeti Hakkında bilgi almak için bizler ile iletişime geçiniz. Fiber internet kampanyalarımızdan faydalanmak için hemen başvurabilirsiniz.