Başiskele Superonline Altyapı Sorgulama

Başiskele Superonline Altyapı Sorgulama nedir diyorsan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell’le daima bir adım ileride ol, tüm avantajlardan yararlan!

Turkcell, Türkiye’de kurulan yerleşik, entegre iletişime sahip bir teknoloji hizmetleri şirketidir. Turkcell, 1994’te kurulan mobil iletişim hizmet sektörünün önde gelen firma markasıdır. Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden ses, data, TV hizmetleri ve katma değerli bireysel ve kurumsal servisler sunarak hizmet sektörüne giriş yapmıştır. Nisan 1998’de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayarak müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdüren bir firma olmuştur. Hisseleri 2000’de Borsa İstanbul ve New York Stock Exchange’de eşzamanlı olarak işlem görmeye başlayan Turkcell firması, NYSE’ye kote olan tek Türk şirketi unvanına sahiptir ve aynı zamanda Borsa İstanbul Sürdürülebilirlik Endeksi’nde yer almaktadır.

Turkcell dünyada HSPA+ teknolojisini kullanan ilk operatörlerden biri olmuştur. HSPA+ teknolojisini şebekesinde ilk uygulayan operatörlerden biri olarak data kullanımındaki artışa paralel iki yeni HSPA+ teknolojisini daha hayata geçirmiştir. Turkcell 1 Nisan 2016’da LTE-Advanced ve 3 taşıyıcı birleştirme teknolojilerini kullanarak Türkiye’de 81 ilde LTE hizmetini lanse etmiştir. Turkcell, Türkiye’nin evlere kadar saniyede 1 Gbps’e varan hızlarda fiber data erişimi sağlamaktadır. Turkcell, Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmeyi amaçlamaktadır.
Başiskele Superonline Altyapı Sorgulama Hakkında detaylı sorularınız için bizleri takip edebilirsiniz.

Hizmet Yönetim Politikamızda yer alan bazı maddeler aşağıda sıralanmıştır. Tam haline ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Bilgi ve İletişim Teknolojileri fonksiyonumuz bünyesinde tüm hizmetlerin etkin sunumu ve yönetimi için bir yönetim sistemi oluşturulur.
  • ICT hizmet hedeflerinin, başarılmasının öneminin ve sürekli geliştirme gerekliliğinin tüm organizasyona bildirimi için prosedürler oluşturulur ve uygulanır.
  • Standartlarda belirtilen çıktıların oluşturulması ve saklanması için prosedürler oluşturulur ve uygulanır.
  • Hizmet anlayışı, müşteri gerekliliklerinin belirlenmesi ve müşteri memnuniyetinin iyileştirilmesi amacının karşılanmasını yansıtır.
  • İş hedeflerinin başarı durumunun izlenmesine yönelik anlaşılabilir ve ölçülebilir göstergeler (metrikler) tanımlamak için prosedürler oluşturulur ve uygulanır. Performans hedefleri, organizasyonun performans değerlendirme sistemi için girdi oluşturmalıdır.
  • Hizmet Yönetimi hedeflerinin başarısına yönelik olarak paydaşlar eğitilir, farkındalıkları ve yetkinlikleri arttırılır.

Başiskele Superonline Altyapı Sorgulama gibi konulardan bilgi almak istiyorsanız hemen sizi arayalım!

Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.